Mocne otwarcie sezonu w Miechowie !

Tradycyjnie, początek sezonu dla naszych kolarzy wyznacza jedna impreza czyli 200 kilometrowa trasa Ultramaratonu w Miechowie – Charsznicy. Tym razem trzynastu członków naszego klubu, trzynstego dnia Kwietnia zmierzyło się nie tylko z trudami trasy, ale i z bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi. Temperatura ledwo wskazywała ‚ jedną kreskę ‚ na plusie, po asfalcie płyneły nie zliczone ilości wody, a widoczność przez pierwsze kilkadziesiąt kilometrów ograniczała mgła. Lista startowa pokazywała 122 nazwiska, warunki spowodowały że ostatecznie na starcie stanęło 78 zawodników. Każdy z naszych reprezentantów jechał z różnymi założeniami. Wiemy bowiem, że docelową imprezą sezonu dla wielu kolarzy jest najsłynniejszy z Ultra maratonów Paris – Brest – Paris. Jedni jechali treningowo, jedni chcieli pobić swój rekord życiowy na tej trasie, a jeszcze inni jak chociażby nasi kolarze z wyścigowej sekcji Innergy Team, chcieli solidnie przepalić nogę i zameldować się w czołówce. Każdy z zawodników osiągnął zakładany cel. Wszyscy dojechali w jednym kawałku 🙂

Wyniki naszych zawodników:

  1. Paweł Mamcarczyk, Seweryn Gajos – 6:37
  2. Krzysztof Żebro, Bogusław Porzuczek, Mateusz Mrowiec – 6:50
  3. Artur Byrski – 8:56
  4. Filip Pasternak, Robert Tatar – 9:11
  5. Krzysztof Tatar – 9:13
  6. Sylwester Żebro – 9:14
  7. Marek Jabłoński – 9:14
  8. Janusz Cepcer, Łukasz Kamiński – 10:11

 

Dodaj komentarz